O nas

Koło naukowe Logistyki powstało pod koniec 2009 r., było naturalną konsekwencją powołania Zakładu Logistyki w ramach Katedry Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk. Kierunek Logistyka cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród studentów, gromadząc wiele osób żywo zainteresowanych tematyką logistyki. W celu zagospodarowania tego potencjału powstał pomysł powołania koła. Koło Naukowe Logistyki to kolejna inicjatywa Społecznej Akademii Nauk mająca na celu propagowanie wiedzy i łączenia jej z praktyką.

Nasze cele
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu logistyki,
  • Rozpowszechnianie wiedzy związanej z zagadnieniami logistyki,
  • Wspieranie inicjatyw studenckich,
  • Uczestnictwo w promocji SAN,
  • Integracja świata biznesu ze środowiskiem studenckim,
  • Studiowanie i analiza rzeczywistych problemów i przypadków z zakresu dziedzin logistyki,
  • Nawiązywanie kontaktów z praktykami oraz innymi kołami logistyki działającymi przy swoich uczelniach,
  • Organizowanie wykładów, szkoleń związanych z tematyką logistyki,
  • Umożliwienie Członkom Koła samorealizacji.