Społeczna Akademia Nauk w klastrze logistycznym LODZistics

W środę 05.06.2019 po rocznym stażu kandydackim, dzięki staraniom Katedry Gospodarki Elektronicznej SAN w Łodzi kierowanej przez dr Katarzyną Kolasińską-Morawską, Społeczna Akademia Nauk została oficjalnie przyjęta do grona członków klastra LODZistics.

Klaster LODZistics został założony celem współpracy firm i instytucji działających w obszarze szeroko pojętej logistyki i transportu na terenie Polski Centralnej. To bardzo duże wyróżnienie dla naszej Uczelni. Razem z Uniwersytetem Łódzkim i Politechniką Łódzką nasza Uczelnia będzie tworzyć trzon naukowo-badawczy klastra LODZistics wprowadzając w życie i pogłębiając integrację świata nauki i biznesu. Jednocześnie studenci Logistyki Społecznej Akademii Nauk będą mieli możliwość uczestniczyć w działaniach szkoleniowych i dydaktycznych klastra LODZistics. W klastrze uczestniczą znane marki logistyczne, reprezentujące świat biznesu: Raben, Rohling SUUS, T-Project Logistics, M&M oraz nowo przyjęty członek klastra – firma Cargo Link Express.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w środę 05.06.2019 na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ze strony SAN umowę podpisał prof. Grzegorz Ignatowski, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych wspierany przez pracowników Katedry Gospodarki Elektronicznej SAN w Łodzi. Wydarzenie relacjonowały łódzkie media – Toya TV, Radio Parada.