Konferencja Smart Warehouse

10.06.19

06 czerwca 2019 w Poznaniu odbyła się I edycja Konferencji Smart Warehouse. Wydarzenie podzielono na 4 panele dyskusyjne, na które zaproszono przedstawicieli wiodących w Polsce wydawnictw branżowych, producentów, wystawców oraz beneficjentów rozwiązań w obszarze automatyki magazynowej.

Kongres Logistyczny 2018

25.05.18

W dniach 23-24 maja 2018 w Poznaniu odbył się Kongres Logistyczny – CYFROWE ŁAŃCUCHY DOSTAW. Kongres Logistyczny odbywa się co dwa lata i jest najważniejszym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z najważniejszych w Europie.

Wycieczka do firmy TME®️ Electronic Component

30.11.17

30 listopada 2017 roku studenci należący do Koła Logistyki SAN zwiedzili polskie przedsiębiorstwo TME®️ Electronic Component, które jest jednym z największych globalnych dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Wizyta w Centrum Logistycznym IQ

21.03.13

W czwartek 21.03.2013 członkowie Koła Logistyki SAN odbyli kolejną wizytę referencyjną. Tym razem mieliśmy przyjemność odwiedzić nowoczesne centrum logistyczne IQ zlokalizowane "na skrzyżowaniu autostrad" w Strykowie.

Wizyta w firmie REDAN S.A.

05.12.12

Dzięki uprzejmości Dyrektora ds. Logistyki p. Jarosława Skawińskiego studenci mieli niepowtarzalną okazję wizyty w centrum magazynowo-dystrybucyjnym firmy REDAN S.A. Grupa Kapitałowa Redan prowadzi działalność w zakresie detalicznej sprzedaży odzieży w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.